05:02
אגדות והאמת על מה שאנשים אוהבים במין

כל גברת כל כך אומרים חלומות להיות פילגש ללא רבב. וכך לאמנות כזו לא דורשת ללא הרף כישרון מולד, ניסיון רב או נתונים יוצאי דופן. כדי להבין מה גברים כמו גברים במין הם די רק תשומת לב ישירה לצרכים של השותף.

התוכן של המאמר

1 דברים שהופכים את הגברת רצוי בעיניים של גבר 2 כגברת לעשות סקס בלתי נשכח 3 למעלה 5 פריטים סקס כמו גברים

דברים שהופכים את הגברת הרצוי בעיני מאני

פסיכולוגים וסקאולוגים ניהלו סקר באמצע החבר'ה, כתוצאה מכך ניתן לקבל כמה דברים בהתנהגות של הגברות, אשר בפרט גברים במין.

הגברת מבצעת את יוזם המין. נשים מאוד לפעמים לתת לאדם, באופן כללי, לקיים יחסי מין איתה, וזה חבל, המין הגברי שאנחנו אוהבים נועזים, כפי שכולם יודעים, בטוחים לעצמם. לא לגנות את הניסויים במיטה. הגברת, האוטומטית, כפי שאמריקנו כל הזמן, אומר "לא" לפחות כמה הצעה של המאהב שלו, מתגעגע הרבה בחיים. זה לא שווה את זה להסתובב על השותף שלך תווית "pervert" אם הוא פתאום הציע פתאום לנסות משהו מרתק במיטה. Y, כפי שאנו מבטאים, לכל אדם יש התמכרויות משלהם ורצונות מוסתרים כי אנשים אחרים עשויים להיראות כמו אנשים נהגו להביע מוזר. גבירות שאינן מתנגדות לחוות כמה חידושים במיטה נרגשים על ידי נציגים, כפי שאנו מדברים כל הזמן, המין החזק הוא הרבה יותר גדול משבטים שמרנים ביותר שלהם. זה רק לא לשכוח שאתה לא צריך להסכים על כל הדרך הניסויים. זה לא מפחד זמן גם להכריז "לא". ואולי אפילו לא צריך לדבר על מה הם יותר נשים שאינן להרגיז את בן הזוג שלהם, הם אומללים לכל הבקשות "כן", הם לא נקראים סוף סוף, כפי שרובנו רגילים לדבר הערצה מיוחדת עבור בחורים. מכאן נובע כי סוף סוף לפנק את האיש שלך משהו יוצא דופן במיטה הוא מצוין, אבל אם יש לך קצת ניסיון בלתי מקובל באופן מוחלט, ואז יותר ישר וטוב יותר יהיה ויתר. גברים ביסודו של דבר, כך שהגברת קיבלה גם הנאה במיטה, ולא רק כן, כך שהוא היה מצוין. לא בדיוק כמו היסטריות כאשר הוא נתפס על גבירות אחרות. ללא ספק, ראוי להזכיר כי האיש, באופן כללי, יכול לעורר, להסתכל על הגברת השנייה, ואין שום דבר על זה, כמו אנשים נהגו להביע, נורא. האיש שבאמת אוהב את גברתו באמת, יכול לשלוט בעצמה לחלוטין לא לרוץ לגברת אחרת. הגברת יודעת וכאילו הוא אומר, מה באמת רוצה במיטה. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל גם את הגברות, כמו פנטזיות סקסיות, אבל רוב הנציגים של הרצפה היפה גם ביישנים ופחד כדי לדבר כדי לספר את השותף שלהם על הרצונות שלהם. למרות שהאדם הוא בשמחה, באופן כללי, יעזור לשותף שלו כדי לגלות את הרגעים החדשים ביותר של אורגזמה. זה יהיה רע אם לא שמים לב כי החצי החזק הוא מאוד כמו כאשר הגברת נותנת לו רמז כפי שהיא אוהבת אותה יותר וכאשר הגברת הופכת רטובה כשהוא נוגע לה. עשוי להתייחס בעדינות לדילמות שלו. גברים לעתים קרובות החלו להיות מודאגים בגלל משך יחסי מין, הגודל שלהם ועל קבוצה של דברים אחרים. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי הם מעריכים את הגברות חריף שיכול סוף סוף לעשות מחמאות בציצים רומא. הגברת, בסופו של דבר, מודעת לכך שאדם אינו בוט.

בישראל אין אזור דעות קדומות כאשר ההצעה באה בפעילויות בסוכנות הליווי. אנשים ממוקמים עם ההגדרות המוסריות הגבוהות ביותר. הכל מבין לחלוטין, למעשה כי Esquiten רק רק רואה את הלקוח באירוע, ממשיך לדבר וללוות בחורה בכיתה VIP נחשב סימן של מעמד.

לא משנה עד כמה גברים מפתיעים לא יכולים כל הזמן, לשים את זה בעדינות, לקיים יחסי מין. הם יכולים להיות רעים, בסופו של דבר, להרגיש, לחוות מתח, להיות עסוק בעבודה. לכן, גברים מכבדים את הנשים, חושבים על הקשיים שלהם שאינם מתמקדים בקשיים במיטה. הגברת אוהבת סקס אוראלי וטוב בו. כי איך אנחנו מביעים, כמה בחורים אוראלי ליטוף הם אינדיקטור טיפוסי כאילו הגברת ידעה איך במין. אמנם בעתיד הקרוב, סקס אוראלי הוא, כפי שכולם יודעים, כל פרקטיקות סקס ממושכות, הוא עדיין נתפס כמין מאוד אינטימי של מין. אם נראה כי נציג הרצפה החזקה מודעת לכך שהשותף אינו קורה מסוג זה של מין, הוא בו זמנית questols שלה בדרגת אל אלת מין. נשים רעם במהלך סקס. שים לב כי גברים לא אוהבים לקיים יחסי מין כאשר הגברת היא לא, בסופו של דבר, זה לא עושה שום צליל, כי הם מתמקדים גניחות ואהיי נשים. ללא ספק, ראוי להזכיר כי במודעות שלהם אם הגברת Moans, זה מצוין. ואולי אפילו לא צריך להגיד את זה, אבל גם בחורים חזק, לשים את זה בעדינות, זה עצבני כאשר שותף על פני צ'ור נלמד עם קליקים. מתוך קליקים רם מאוד, אדם לא יכול להירגע בגלל ההתרגשות כי השכנים ישמעו. ליידי אוהבת כשהגוף העירום שלה מסתכל על גבר. ליידי בגדים תחרה תחתונים ועקבים. העובדה שהגברות חושבות כי נציגים מדברים כל הזמן עם רצפה רבת עוצמה ברמה של מחשבות כדי להפשיט את עיניה ברמה של מחשבות. אבל למעשה, אדם אוהב ברמה של מחשבות להוסיף לראות כמו גרביים האהובים, תחתונים תחרה, לטקס ועקבים. כמעט כל הנשים פוחדות ללבוש דברים כאלה, כי כדי לדבר לחשוב שהם, כמו אנשים נהגו להביע, עבה ויל, לשים את זה קצת, נראה מגוחך. אבל הגברים שמחים ליצור גם את הגברת שלהם מחוך סקסי ובלבשה ארוטית. הגברת אינה ביישנית להראות בפומבי כי הגבר שלה הוא סקסי חמוד. זה אפשרי כי גברים הם מאוד, לשים את זה בעדינות, flatters כאשר אהבתו עם חברים גם מציין כי זה סקסי יפה בשבילה. אם אישה היא "בשוגג", חברות נאמרו על ידי חברות כפי שהוא לא רע במיטה, והוא "חלונות" יגלה על זה, זה יהיה זה מאוד כל כך לדבר. ועל דילמות במיטה חברות עדיף לא לדבר, תהיה השפעה הפוכה. הגברת מעת לעת, באופן כללי, מחקה אורגזמה. אין ספק, ראוי להזכיר את מה שהאיש עושה הכל נכון והמין ממשיך זמן רב, אבל הוא לא הולך להביא את בן זוגו לאורגזמה. כי בגלל הזמן, הגברת, זה הפך שווה להעמיד פנים שזה הגיע לאורגזמה. סקסולוגים מתפללים שאין נשים בעולם, שלפחות פעם העמידה פנים.

כגברת לעשות סקס בלתי נשכחת

כדי שהאיש רואה את גבירתו של אלת המין, היא צריכה להיות למידה לגמרי שהגברים מעריינים במין.

גברים אוהבים סקס בוקר. זה באמת רוצה להדגיש את העובדה כי לא רק את מעשה מיני אמיתי, וגם ליטוף אוראלי. כמעט כל הנשים מתכוון בתמימות שהכול, כפי שכולם אומרים, אזורים ארוגניים על גוף הגברים מוגבלים לחברו. במציאות זה לא בסדר לגמרי. אם אתה לומד את הגוף שלו טוב, אתה יכול למצוא אזורים ארוגניים רבים יותר. אולי, למשל, פטמות של גברים. עבור חבר 'ה, המחמאות של גבירותי חשובים מאוד לא רק במהלך פגישות עם עובדים או חברים. זה לא סוד עבור כל מי השבח במיטה יהיה רלוונטי כל הזמן. התקנים מפני חנויות מיוחדות תחתונים ארוטי לא יעזבו את הלולגמנטית לא איש 1. משחקי תפקידים יניחו להחזיר רומנטיקה אפילו בעניינים הבאים. במקביל, הם יודעים כי בזמן קצר מאוד. אף על פי שהאיש יאהב כשגברתו של הלב היא עכשיו, לשים את זה בעדינות, התעוררה לפניו בצורה של מורה רציני, ומחר בצורת אחות סקסית. אם האיש, בסופו של דבר, רוצה לחוות את התנוחה החדשה ביותר במין, למה לא, זה הפך, כדי למלא את תשוקתו. הוא ראוי להרגיש את אדון המין. אתה יכול להגיד לבן הזוג סיפור סקסי עם כל הפרטים המיוחדים, אשר הוא פעם סוג, בסופו של דבר, קרה לחבר שלך. סיפורים כאלה יהיה להגדיר כיצד אנו רגילים לדבר, להילחם בום אפילו בעצמך, כפי שאנו מבטאים, אדם מתון. זה אחראי כי תנוחות שונות יותר, סקס טוב יותר, אז למה זה לא, בסופו של דבר, כדי לחוות כמה עמדות סקסיות unobed. אין מין טוב יותר - מאשר סקס ספונטני. כמה נשים לפני סקס לבלות זמן רב מתחת למקלחת. יש לציין כי הציפייה לטווח ארוך היא לעתים קרובות מעצבן בחורים.

למעלה 5 פריטים סקס כמו גברים -5

יש מספר עצום של עמדות שונות במין. אבל יש באמצע אותם, אשר, להיות, לאהוב את כל הגברים ללא יוצא מן הכלל.

סגנון Doggi. למעשה, כל הגברים מעדיפים לשלוט לא רק במערכות יחסים, ומיטה. ואולי אפילו לא צריך להגיד את זה ואת הסגנון של כלבלב נותן לאדם הזדמנות למאה אחוז לשלוט לא רק את עומק החדירה, ואת קצב. בתפקיד זה, הגברת מאה אחוז תלויה בה, היא סוף סוף נשארת רק כדי להירגע וכיצד לשנות הנאה. תנוחה של רוכב. ואפילו לא צריך לומר כי עמדה כזו נותן את האפשרות של גברת נראה שיחק עם גבר, הוא גם מאפשר למאה אחוז, בסופו של דבר, ליהנות מהפעולה מאוד, זה הפך, להירגע. תנוחה של רוכב להיפך. גם נותן לאדם הזדמנות להירגע ולקבל תענוג, כמו בונוס, חוץ מזה, תחושה של משהו יוצא דופן, קוק אנו רגילים לומר, פרימיטיבי. עתיק, כפי שכולם יודעים, תנוחה מיסיונרית טובה. במבט ראשון נראה כי הוא כבר חייב להתרגל לכולם, אבל כבר לא רוב החבר 'ה עדיין כמוה. אחרי הכל, זה כנראה החם והחושני, שותפים יכולים, להיות מנשק וחיבוק חבר. עמידה עמידה. הנשים שזה לא נראה הכי נוח, כפי שהוא התחיל להביע, מוצלח, אבל הגברים מרגישים בו, כמו המוסד הוא לבוא לידי ביטוי, כמה קיצוניים.

כדי לבצע את המטרות שלנו בישראל יסודי, אם אתה אשה מענגת מרוסיה. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. נשים של מודל חיצוני לתת קריירה ליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 4600 יורו.

איך רוב החבר 'ה מדברים - איפה, היה אדרנלין, יש שם תענוג. בנוסף, כפי שנהגנו לומר, עמדה כזו היא מושלמת, לשים את זה קצת, מתקרב למין בכל, אפילו איך אנשים משמשים להביע את המקומות הכי יוצא דופן.

עוד על איך לספק אדם במיטות אתה להמיס במאמר שלנו על ידי התייחסות.

נערות ליווי בתל אביב

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

גברים במין יהיו כל הזמן כמו אותו - התפקיד הספציפי של השותפים והניסויים. גברים לא יכולים לסבול 2 דברים במיטה: כאשר הגברת, לשים את זה בעדינות, מתאר "יומן" מעת לעת פרסום טקט תנועה. הם עדיין יודעים כי סקס שגרתי יכול גם לסבול, בכל פעם - מונוטוני לחלוטין, מתחילתו ועד סופו. תארו לעצמכם עובדה אחת שאינן מאפשרות לכך! אם אתה רוצה כי המאהב באמת קיבל הנאה איך כולם אומר אהבה חיבה, להראות את היוזמה, הניסוי, לנסות את הטכניקות השונות ואת פרקטיקות של מעילי מיטה, לקנות צעצועי מין, לארגן הפתעות ארוטיות - באופן כללי, להפעיל פנטזיה!

Просмотров: 2692 | Добавил: zoeaifawver | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Воскресенье, 14.04.2024