05:02
כפי שלא שווה את זה, זה הפך, כדי לתפעל את החסות

מניפולציות - זוהי שיטה שנוי במחלוקת ביותר של קבלת, איך הרצוי, הרצוי. אפילו פסיכולוגים שייכים להם צדדי. ללא ספק, ראוי להזכיר כי כל האנשים הם: כמה גברים מתבצעים על טריקים של נשים, ושאר הטכניקות האלה לא לגרום לשום דבר, לא לספור כעס, כמו כולם יודעים, תגובה שלילית. התוכן צריך להיות מאוד כמו כולם יודעים, בזהירות עם כל המניפולציות הפוכלות עצמן. לעתים קרובות הם מופיעים מנציגי המין החזק. נותני החסות הם לא כל כך טיפשים, להישמר על כך הרבה לחשוב, טריקים ברורים, הם לא היו הופכים, כפי שכולם אומרים, מוצלח. שימו לב כי כדי לא להסתכל בטיפשות לא סוף סוף לא מאכזב פטרונים בעצמך, זה שווה את השימוש של כל טריקים זולים משעמם.

אין צורך להעניש את השתיקה חסות

נציגים, כמו אנשים רבים חושבים, רצפה חזקה רק לסבול לא יכול לשחק ב "Molchanka". במצב כזה, הוא צריך, התחיל לנחש מה אישה עדיין נעלב ושהוא עדיין צריך להיעשות כדי שתוכל לשנות כעס לרחמים. כזה "קרב של מדיומים" לא יגרום לעונג מאדם קשה ועסוק. ובכן, באופן כללי, על איזו טינה אנחנו יכולים לדבר ביחסים על מסד הנתונים החומר? כל הגחמות וההפגנה של הציוד שלהם כדאי עבור גברים יומיומיים, עם הפטרון הקדושים כמו סלסולים כאלה טומנים, כפי שכולם יודעים, השלכות שליליות. אם פתאום משהו לא מתאים לך בהתנהגות החסות, אז עדיף לו להודיע ​​על זה, ולא מחר, חווה את סבלנותו.

התוכן אינו חייב לנגן רגשות, והוא הפך, כדי לעורר את החסות לקנאה

בנות לעיתים קרובות להשתמש בקבלה כזו. כך שהאיש מעריך אותם יותר או התחיל "לרוץ" מאחוריהם, הם, לשים את זה בעדינות, לנסות להראות לו שהוא לא המועמד היחיד שלהם ואת הלב שלהם. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה כי אותו שבב מנסה לפנות עם נותני חסות. זה רק שיש בעיה אחת. סנט הפטרון הוא מדי פעם, באופן כללי, ערכים את התוכן, כי הוא יוכל סוף סוף להחליף אותו. באופן טבעי, גברים מתרגלים למחלקות שלהם ולהעריך אותם עבור נכסים מסוימים, אבל השאלה של ייחוד וחוסר הכרחי הוא לא כל כך חריף כפי שאני רוצה לבנות.

אם אתה פשוט מתחיל בגלוי, באופן כללי, כדי להראות את החסות שלי, כמו רבים באים לידי ביטוי, טבע סוער, זה יהיה כמובן להוביל לדיונים ההפוכים של קרע E, ולא את העובדה כי גלאי לא ישן וללום, סוף סוף, ל טיפול, כפי שכולם מכירים אותך עם איך נהגנו לומר, כוח כפול, כדי לא להפסיד. למרות שהמקרה על החישוב אינו מרמז על אהבה ורגשות, זה לא אומר שאתה יכול להיפגש עם כמה פטרונים מיד.

נותני חסות, קוק וכל גברים, לא לסבול דמעות גבירותיי

הוא אישר מדעית כי הגברת בהיסטריה, בסופו של דבר, גורמת לגבר בשום אופן לא הרחמים ואת הרצון לסייע, וקשה. זה דומה לילדים בוכה. קוד הילד נשפך בדמעות, כמעט כל אבותיהם פשוט לא יודעים מה לעשות עם התה, כך שזה בסופו של דבר, הוא לחוץ כדי לדבר. זה גם הגברים שאינם יודעים מה לעשות עם חמאה לנצח.

זה לא צריך להיות, כדי לנסות לדפוק משהו מן הפטרון שלך דרך דמעות. זה לא סוד לכל מקום, זה לא סביר להיות נהנה על ידי furror, אבל אם אתה מקבל את הרצוי, אז האיש גם נשאר בלתי נסבל. Sponsor כך לדבר מצפה כי עם איך רובנו רגילים לומר, זה יהיה צפוי להיות רק איך הרגשות החיוביים הם. היסטריה ודמעות כאלה לא רק לא נכון. נערות ליווי במרכז

התוכן אינו חייב "נקמה" את החסות

או, כמו עדיין אומר, "הכנס מקלות בגלגלים". כמה בנות, תוך כדי נעלב על ידי גבר, גם מתחילים לקבל כל מיני מוכנות. אז הם מנסים לתת כדי להבין את הנציג, כמו רבים באים לידי ביטוי, הרצפה חזקה היא כי הוא אשם. לדוגמה, בסוף, הם rewned מן הפגישה, למרות החוזים, הם מתחילים להתקשר גם כדי לכתוב את נותן החסות בזמן בלתי הולם, ללא אזהרה, הם מוצהרים. ד '. נלחם בעצמך עובדה אחת על כך, כדי לשים את זה בעדינות, אתה לא יכול לעשות. יש צורך להיות מסוגל פשוט לשלוט על הרגשות שלך ולפתור את כל הקשיים עם גבר.

תכונות דומות יכול להימנע ברצינות למוניטין חסות . Podk - זה מה הפטרון הכי פחות מצפה מן התוכן. מקרים על ההתנחלות בנויים על אמון הדדי, וכיצד נהגנו לומר, ולכן יש צורך לשחק לפי הכללים.

Просмотров: 85 | Добавил: zoeaifawver | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Воскресенье, 14.04.2024