19:42
למעלה - 50 סדרת טלוויזיה על סקס, אשר יהפוך את הפנטזיה שלך

אֲנָשִׁים מקסים להסתכל על הילוכים המכילים פסים מגרש אהבה ומין סצנות. בתמונה יש מספיק סקסי, מלוכלך, ו לפעמים רק episodes מכוערים.הִיסטוֹרִיָה פיבי לא משאיר פלגמנטיקה, ואת סדרת הטלוויזיה היא קצת הבטחות להיות מאוד מסקרן ו בלתי צפוי.ב סרט זה שנעשה על ידי הסופר והמפיק סינדי צ'ופק ("סקס גדול העיר "), כל הסיפורים על הרומנטיקה המודרנית מחוברים לעצמם. לא ארוך סיפורים על אהבה, מין, תאריכים ונישואין הוא כל סיפור מתמשך אחד, ספינינג סביב נוצץ, אבל גורם אהבה צעירים נשים בשם אנני ונישואין זוג בשם קולין וודד רוע'ר.

1 למעלה - 50

למעלה - 50_8212_50

תשוקה שחורה (2020 - ...)

אלמה פתוחות, עורך דין יוקרתי ורופא של המכון, מבקר את חברתה הטובה ביותר שלו בסוף השבוע "להאיר את האבל" מן הגירושין. במהלך הבריחה מוסרת אלמה עם דאריו בן 23, יש להם היכרויות פראי.

היא הופך את הבית אל בן הזוג ובתו, מחליט ידוע בטעותו, אבל חייה המרה ליום. מה שהתחיל להרפתקה לא משמעותית, המרה לתשוקה בוערת, ולאחר מכן לתוך אובססיה איומה, שרשרת מתפתחת את המסתורין של העבר, אשר להתמקד מחבר את כולם.

ACHE (2019 - ...)

ספרדית את הסדרה הפלילית של Netflix, שילוב בהרמוניה בתוך עצמו היסטוריה בכתב עם תווים בהירים. הפעולה מתפתחת ב ברצלונה, בתאריך אחד תשע מאות שישים שנה.

לוקאס ברדס, נוכלים אחרונה וגנב, שיטת הונאה מוחזקת על ידי פוסט של השריף נהרג, ו ממשיכה את הפעילות הפלילית שלו. נראה כי עברו לרדוף את אלה, מי הוא זרק לפני שנים רבות. פעולה מתרחשת בכוונה באשי סיטי, פנסילבניה.

ב העולם החדש של הלן שלך הופך ידוע כאכף.

צועני (2017)

ג'ין, פסיכותרפיסטית סוציופת, מעבדת בחשאי לתוך החיים של מטופלים, אשר היא צריכה לעזור. למרות העובדה כי סדרה עמדות עצמה מותחן נפשי, הוא מכיל די הרבה סצינות פרנק.

אֲלִילָה נעמי ווטס ממש חיה חיים כפולים: באחד היא אשתו מסטיק אמא, ובאחד - עם הנאה מבצעת את הרצונות הנמוכים ביותר שלה. זֶה עושה מסקרן ג'ין, אם כי אופי מבלבל.

הגשת (2016)

גדול, אבל אשלי לא מרוצה מעוניין במתרגלים של BDSM, לאחר קריאה הפופולריות של הרומן הארוטי נולאן קיטא. זה רק זה הפסיון מוביל אותה במשולש אהבה סקסי, אבל מאוד נורא, בדיקה של גבולותיה הגבלות מיניות. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

חלקית דרמה רומנטית, קסם חלקית, היא ההיסטוריה של הפיתוי, האובססיה התמכרות Sequarel. הסדרה היא כמעט גולשה עם פרקים ארוטיים עם אלמנטים של סאדו-מאסו.

הגשת (2017)

הִיסטוֹרִיָה מדבר על הפרופסור למכתבים יצירתיים במכון קטן של בריטניה הגדולה החדשה, אשר אומלל עמוק בנישואין. הוא אינו מוצא קשרים מיניים מתי הסיפור מתחיל, אבל ברגע אחד הוא מוקסם מהמתנה, אנג'לה, בייחוד כשהיא מחמיאה לו בסדר, אבל בקנעות.

נְקֵבָה שואל טד סוונסון לקרוא את הפרק הראשון של הרומן שלה, ואת הרופא ברצון מסכים, מציאת האות של אנג'לה מרשימה. אז, סיפור מנופח על נערה מתבגרת שוכחת בלהט המורה שלו הופך להיות אמיתי.

שושלת (2017 - ...)

חָדָשׁ "שושלת" צבוע בטון סקסי יותר פרנק. אנרגיית מגן Bleb Karrington (Grant Show) שיחות הבת פאלון (אליזבת גיליס) ו אחים סטיבן (ג'יימס מק'קי) בבית שלהם באטלנטה להגיד נעים הכרזות - הוא עומד להתחתן עם פלורס קריסטל (נטלי קלי), עובד צעיר יחסי ציבור בחברה שלו קרינגטון אטלנטיק.

חָשׁוּד מתחרה חדשה, פאלון מבקש את האה שלה (בלייק) מיכאל Kalhaein (רוברט כריסטופר ריילי) מרגלים עבור המפר, ואז זיופים חוזה עם המתחרה העיקרית בלייק, ג 'ף קולבי (סם אדגוק). מזה רגע ומלחמה מתחיל.

חברים קרובים (2000 - 2005)

עדיין דרמה אחת מרגשת, מלאה של סקס, סמים, הרפתקה, ידידות ו אהבה. בנוסף episodes יומיומי, הסדרה מאירה חברתי ואת המורה הדבש הומו.

וולטוריאני, סדרה פרובוקטיבית, שבה היא מספרת על ידידות, קריירה, אהבה, בדיקות, מצוקות ושאיפות של קבוצת הומואים ולסביות החיים פיטסבורג, פנסילבניה. להיות דרמה חזקה עם קסם מסקרן הומור, הוא יכול להתחרות לחלוטין עם לפחות מופעים מרתקים אחרים 18+.

מפורשת (2014 - 2019)

זֶה היסטוריה של משפחה, מערכות יחסים וכפירה. מורט יש סוד שהוא באמת הולך תגיד לשלושת הילדים הבוגרים שלך, אבל הם כל כך שקועים בעצמם שלא לעשות את כל התצורות שהתרחשו עם אבא שלהם.

אבל פוטנה מתגלה כאשר הוא מגיע הביתה ורואה כי בתו התחתונה עוסקת סקס עם לשעבר שלך. עכשיו הוא מכיר את התעלומה שלה, היא תגלה ... ואת כל המשפחה הוא מגלה שהפוטנה מתחילה לפתוח בזה אחר זה.

ללא חובות (2015 - 2018)

סִדרָה הוא מדהים, פרובוקטיבי נדהם ומקומות אכזריים. במרכז ההיסטוריה של העלילה אמא של אמא ולרי (מייקל ווטקינס), המתגורר עם אחיו יליד אלכס (טומי דיואי) ובנותיה בת ה -16 (טארה לין בר)

כאן מרתיחים תשוקות ורגשות, אבל הסדרה עצמה דומה עוד יותר למין אחד לילה מכל דבר שמבטיח ללא שינוי.

קל מהרגיל (2016 - 2019)

שמונה חיה מצטלבים להפוך את האווירה "קל ונעים" של סדרת הטלוויזיה. בראשון את הפרק של שינוי של תפקידים מגדר רגילים מפריע בחיים קדומים אבא- Domashed Chernus ו Riser קורמויל.

ב העונה השלישית tchairing האב העתידי (אוואן ג'וניגקטה) חנויות סודות משלה בן זוג בהריון. ב הרביעי - מבקרים החבר האחרון (מאוריציו Okmann) זורק צל עבור זוג (קסטילו ו Aislinn Derbenza), מנסה להרות את התינוק. כֹּל של הגיבורים מתעניינים יותר במבט, מאשר לפרש, צור אך לא מבינים. אפילו סקס כאן נראה קל יותר מהרגיל.

תשוקה להרפתקה (2018)

מְרַפֵּא שמחה מנסה למצוא את השיטה לשמור על הניצוץ שלו עם בן הזוג שלו, אחרי האסון נהדר, אשר לשים את החיים המיניים שלהם הפסקה. ברגע אחד, שמחה אלן מיד לגלות כי הם נמשכים לאנשים חדשים, ושניהם חווים הפיתוי לעשות רשלנות האולטימטיבית.

ב בסופו של דבר, הסדרה מתמקדת ביחס בין סקס לאהבה, ו הדמויות הראשיות מגיעות למסקנה המצעדית שהדשא נראה רק ירוק בצד השני.

היורשים (2018)

כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת מגנט לוגן Swoi עומד למשפחה שלו עם הצהרה מדהימה ביום יום השנה ה -80. החדשות כמעט מזעזעות את SIBLOS Kendalla שלו, טריוויאלי היורש לכס, אשר כרגע שמירה על משא ומתן בסיסי.

להיות עשיר, באופן טבעי, לא קל, אבל זה אפילו קל יותר מאשר להיות עניים ... דרמה, המאבק המקורי על כוח ורגעים שונים מאוד - ב "יורשים" יהיה את כל!

קליפורניה דם (2007 - 2014)

כותרת סדרת טלוויזיה קוראת את עצמה. הסרט הזה הוא על סקס, סמים וסלע, ו זה נכון. אבל בתמונה יש גם אהבה, רוך, קנאות כדי לשמור על תינוקות מ צומחת מהר מאוד, אי שביעות רצון מהחיים.

הכל הדיאלוגים הם אידיאליים, ותחושת ההומור לכל עונות הוא מתכווץ. דוד רוחני נצץ פעולה עם תפקיד. אופיו, האנק מודי, מתאהב בכל הקהל עם שניות ראשון.

שיחה אישה (2016 - ...)

קריר דרמה מלאה תוכן פרימיום - ומין ומין. כריסטינה (ריילי קיו), סטודנט לשנה השנייה של בית הספר למשפטים בשיקגו ברנהם, ההתמחות הנובעת בחברה "קירקלנד ואלן". אבל כל לילה Kristina "מסתובב" בצ'לסי, אתגר להתקשר ..

אִישִׁי הציור הקלעים גורמים להתרגשות חזקה מן הצופה, במיוחד בעונה הראשונה, כאשר הגבולות בין כריסטינה וצ'לסי הם הפחות מובחנים.

שניים (2017 - 2019)

יְסוֹדִי המשימה היא להחיות את התמונות והצלילים של ניו יורק מלוכלך 70 יוֹם הַשָׁנָה. נושא נפוץ (הוכיח חזותית, אך לא ישירות הכריז בשמונה פרקים אלה) מוקדש לחילופי כוח הדדי בין גברים וגברות, חוק וצדק, בוס ועובדים - כל זה נחשב על המלוכלך, האינטימי אפילו ברמה ביו.

על ה רחובות מנהטן שולט Kavdardi, כאוס, לשגשג פורנו בתעשייה וסחר סמים. ואת הגיבורים העיקריים של סדרת הטלוויזיה - Hardworking וינסנט שלו אח חסרת אחריות תאום פרנקי להתברר כדי להיות מלא לתוך פלילי ערכות.

רק סקס (2011)

הִיסטוֹרִיָה, אשר מתגלה בסדרת הטלוויזיה הוא אמיתי אמיתי. שתי גבירותיי מעדיפים להגן על עצמם מפני יחסים עם גברים ולהתמקד בעצמם קריירה.

אחד פוגש את הבחור שאיתו היא יכולה לקיים יחסי מין בלי להתאהב בזה הזמן שבו מתחיל אחר לבנות עסקים עם הגברת. למרות עושר סצינות סקסיות, סידורי כל אותו לובש מזג דרמטי.

בנסא (2013 - 2016)

בן זוג הלנה ב חמוד, והיא זקוקה כספים כדי למצוא לו עורך דין ראוי. בסיסי הגיבורה מוצאת את העבודה של גנגסטר Malpika, היבואן ומפיץ של הרואין. Malpika הוא אכזרי מספיק, אז המקרה משאיר מאחורי המתים טַל. Virenice רצח, חקירות משטרה, מלחמת מלחמה, כמובן, סצינות 18+.

רָאשִׁי הגיבור מנסה נואשות למצוא את הדו"ח הקודם שלו במשרה חלקית גברת אהובה. למרות כל המין האקראי, קרבות ודמים אינסופיים סצנות אלימות, "בנסא" במהותו היא סיפור האהבה.

מטאמנים (2007-2015)

טֵלֶוִיזִיָה דרמה אשר נועד לפגוע בסטריאוטיפים. סדרה מתיו ויינר אומר על אחד הסוכנויות השיווק הפופולריות ביותר של ניו יורק הראשון בשנות ה -60 שנים, תוך התמקדות באחד המסתוריים ביותר אך מאוד מנהלי שיווק מקצועיים של החברה, דונלד Drepreier.

מ "טירוף" יהיה דרמטי, מצחיק ותובנה. ולא פרנק סצנות ימין "בשולחן העבודה" עושה את הסידורי עצמו סקסי undescribly ו סקרן.

עולם חדש נפלא (2020 - ...)

ואת הצאצא שלה בן 13 ג'וש עדיין יגלה עליה מלוכלכת מְלָאכָה.Thracian הלוחם נתפס ומשועבד על ידי הרומאים, ולאחר מכן הניח בבית הספר גלדיאטור, שם הוא נלחם כדי להציל את חייו, לזכות בחופש ולהתאחד עם בן זוג עצמו, שהורשע גם בעבדות.אִידֵאָלִי משחק ואטמוספירה מיוחדת בהירה לעשות סדרה בלתי מבוססת לכידת ודם. סצנות של מין ואלימות מזעזעים במדויק את ההתעמלות וצופים מגעילים.

קשה (2008-2015)

בסיסי גיבורה, סופי, - פנסיה עורך דין. היא ראתה את עצמה נשואה לבעלים חברת תוכנה יחסית מוצלחת. זמן קצר לאחר מותו היא מגלה כי בן הזוג שלה בוטל על עבודתו שלו.

הוא באמת עבד אינטנסיבי בתעשיית הפורנו, ואת מורשתה באה לטופס חברת ייצור מבחינה כלכלית. עכשיו היא בטח להתאים את התעשייה הלא מוכר לבוא עם איך לעשות את החברה הזאת מִשׁתַלֵם.

להתקשר גברים (2016)

בלג'יני סדרה 18+ אומר על הרפתקאות של 4 צעירים- gigolo. בתעשייה למבוגרים, קליפות שופעות וסוטים, ג'יגולו חסרי סבלנות עשה את המשרד ויצרה צוות ליווי עבור נשים. מה חסר להתקשר לבנים שנינות, הם מפצים על טסטוסטרון. זה פשוט סכסוכים ושאיפות לא גמורות לאלץ את העסק הקצר שלהם ליפול ולשרוף.

התקשר אליי ברונה (2016 - 2018)

Racel - גברת צעירה מהחברה הגבוהה ביותר, שמחליטה לשנות את חייו, הפתעות מהבית ומתחיל לעבוד בבושת באדאם סטלה הישנה.

גלוי מנוסה רוצה לעבוד עם עשיר בישראל. הם תמיד חסרי עניין ואבנים. עם זאת, זה בדרך כלל לא רק רגעים חיוביים לעבודה.

הטוב ביותר לקוחות, מתחרים ומשפחה היא משוכנעת יותר ממקום משלו, מתחיל להרגיש את הגוף שלך ולפתוח את המיניות שלך.

לכן ברונה מתעוררת, אחת הנשים הנחוצות ביותר בשיחה בסאו פאולו. ב הבסיס של סדרת הטלוויזיה הפרובוקטיבית היה לגמרי הסיפור האמיתי של העובדים תעשיית המין.

Dryan (2016 - 2019)

פְּרָאִי הקומדיה המצאתית על הגברת הצעירה עם מתגשמת השלכות של פגיעה. האחרון הם חלק בלתי נפרד מחוויית הטלוויזיה, ו מצדיק כי מופעים אלה יכולים להיות שונים במקצת אם נעשה שימוש בתצוגה, תארו לעצמכם, פעמיים פחות אנשים חשופים. להלן אספנו רשימה של הכי הרבה סדרת טלוויזיה סקסית וחם שיש להביט. התוכן של המאמר

עקיצות אהבה (2011 - 2012)

כחול (2012 - ...)

כָּחוֹל - זהו אם חד הורית שעובדת במשרד עם יום ומדאג מבולבל לילה, כך אפילו קצת להפחית את הקצוות נפגשים. היא מסתירה את שלו פעילויות מוזרה מכל. הגברת לא אומרת שום דבר למשפחתו ולא עובדים.

לא להזכיר זה, היא סגורה ואין לה חברות שאיתו היא יכולה לדבר על החיים שלך כפול ... זה רק כדי סיוט משלך ברגע אחד בסדר מזהה כחול, שהאיש, שאיתו היא פשוט קיימה יחסי מין, היא אף אחד לאחרים, כחבר הזוטר שלה.מְבוּסָס ברומן החדשני של האקסלי של Oldhos, "העולם החדש נהדר" מייצג חברה אוטופית שהשיגה שלום ויציבות תודה איסור במונוגמיה, חיים אישיים, כסף, משפחה והיסטוריה עצמה.מְפוֹאָר תמונה מפתה עם תביעה לפילוסופיה. תושבי לונדון החדשים נשלחים בחופשה בארץ הבר שבו הם מתבררים כדי להיות מצויר בכואב ו fierce הִתקוֹמְמוּת.

ספרטק (2010 - 2013)

תשוקה (2019 - ...)

זֶה באמת סקסי, סדרה פרובוקטיבית, אשר מכיל הרבה עירום וסצינות סקסיות, וכל אפיזודה צריכה להיראות בריכוי.

כאן יש דרמה, מיניות ותווים עמוקים באמת עם עוצר נשימה הִיסטוֹרִיָה. הדמויות הראשיות (ובמיוחד האדם הנאה מריו קאסאס) לתת יהיה ביותר שלהם פנטזיות ארוטיות פראיות, כולל מזוכיזם, סדיזם. אבל כולם צריכים ללבוש מסכה כדי להסתיר את הפנים האמיתיות שלך.

Kurtisani (2017 - 2019)

סִדרָה עולה שאריים, נושאים תעשייתיים מורכבים למבוגרים בעידן, מתי הגברות של לונדון היוו. הסדרה תדע את ההיסטוריה של 2 בתי בושת המתחרים שהיו קיימים בלונדון במאה ה -18.

אלה שני בתים - אחד לא מגונה, השני הוא מפואר - לשרת שונה לגמרי לקוחות. עימות של אדמה יהירה לידיה קוויגלי ושנאה שלה יריבים מרגרט בארות טמון בבסיס העלילה של הציור הזה.

החיים הנסתרים שלנו (2001 - 2006)

זֶה דרמה אוסטרלית, מאירה את חייהם של תושבים רגילים של בניין דירות מלבורן. מבקרים מקובלים בדרך כלל על ידי יתרונות רבים, היה מסוגל ללכוד פופולריות ענקית בטלוויזיה האוסטרלית ומעבר.

תווים דרמות אינן רק אמינות ומאובחות (דבי מלמן, שמואל ג'ונסון, קלאודיה קארון וג'ואל איג'רטון), ומכריחים את הצופה לדאוג, כועס, לבכות ולצוות מאושר זוג איתם.

בורגיה (2011 - 2013)

טיפוס לשלטון ותחילתו של שושלת משפחת בורגיה. רודריגו בורגיה הוא קונה כנסיית הכנסייה, להיות האב אלכסנדר VI. עמדה זו מביאה איתך יריבים רבים, פנימיים ועיריות, והוא חייב להשתמש בכל שלו את האפשרויות של דיפלומטיה, אכזריות, אטרקטיביות וטריקים להישאר בבית רָשׁוּיוֹת.

הִיסטוֹרִי דרמה על המשפחה האיטלקית המפורסמת המפורסמת של תקופת ההתחדשות, אחד החברים אשר הפך לראש הכנסייה הכנסייה, מכיל בתוך הרצח, סצינות ארוטיות נוכחות, כולל גילוי עריות, וטבעיות, מסכמים פוליטיים.

אנשים רגילים.

הסדרה, אשר נרשמה על הסיבות של רונות סלים של אותו שם, אלפיים בת שמונה עשרה. במרכז העלילה - בני ארבע שנים של מריאנה ומקונלה, שני תלמידי תיכון שנראים זה בזה.

קונל - אתלט הפופולרי מבית הספר התיכון בעיר קטנה של אירלנד, בעוד מריאנה - במובן המילולי של הילדה היא רכבת. Connell בכל דרך מנסה לשמור על מעשיהם סוד עקב רמות שונות של פופולריות.

הסדרה מתארת ​​את הפעילויות של האוהבים השני, מריבות והפרידה שלהם, וכמובן, סצנות סקסיות. למעשה, בכל פרק של "אנשים נורמליים" יש סצינה סקסית, אשר כבר סיבה מספקת לצפייה.

משחקי הכס.

כולם חייבים לדעת שב"משחק הכס "יש סקס. ועוד! בסדרת הטלוויזיה הזו, גם הצוות המתון נאספים וסצנות פרנק טופני עם הצטרין של דרקונים. סֶקסִי החינוך, הבכורה של אשר הושלמה ב Netflix בעוד אלפיים שנה, להלן תלמיד תיכון אוטיס ואמו-סקסופאתולוג. איכשהו אוטיס הופך לחולה סקס של בית הספר התיכון שלו (למרות סודו שהוא בתולה ולא אפילו בהצלחה אוננות מוקדם יותר). עם זאת, הצג מתאר את המין בצורה אמיתית, לא מעודנת, שראוי לציין.

סקס בעיר גדולה.

הסדרה מספרת על 4 חברות פעילות בזריקה. לכל פרשה יש סיפור משלה, קשור בהכרח למין. יש סקס שלישיה, מציצה, ואפילו "גשם זהוב". 6 עונות פרנק מאוד!

אגרופים.

דרום - אמריקאי הגרסה של סדרת הטלוויזיה, הבכורה של אשר הושלמה באלפיים שנה אחת, ומאותו זמן נתן את האוהדים של אחת עשרה עונות סצנות תוקפנות. דרך אגב, אל תצפו אלה סצנות דרמה של אהבה חושנית. "חסר בושה" זה בסדרה, אשר מצביע על סקס בכל צורתו המקורית.

סקס בעיר אחרת.

6 עונות, כל אחד מהם מכיל מספר בלתי מוגבל של סצנות אהבה. ואם יותר מסוכן, ואז גאווה.Com מחושב 97.

כמה צופים מעדיפים סצינות עם שיין. כמה אליס fanate. דבר אחד יכול כנראה לומר בסדרת הטלוויזיה הזאת כל הסצינות החמות. אז אתה יכול להירגע רק bapped על ידי צפייה. ובוודאי מבט של אפיזודה עם גל תרמי. הוא בוודאי יאכזב אותך.

מילים ריקות.

חיים, אהבה ותאווה של לסבית החיים בסקוטלנד, ואז ואילץ את הצופה תוהה למה הם לא יכלו לעשות את זה בליסבון (אחרי הכל על למעשה, הם חיים בגלזגו). בכל מקרה, הסיפור כולל ב את עצמך די הרבה סצינות אהבה פרנק בהחלט לא משאירים אותך הלהליפה.

פּוֹלִין.

כְּבָר אם לשפוט לפי השם קל לחשוב על מה הסדרה הזאת. השחקנים מעולם לא מבולבלו בכנות לעבוד על המצלמה. למרבה המזל, האוהדים של סדרת הטלוויזיה, מאבק לטווח ארוך בין כמה משפחות עבור כס המלוכה נמשך אלפיים תשע עשרה שנים, וזה אומר כי ניתן להאמת להפליא את המחזה המרשים. כפי שמתברר, לא תהיה עיר אם לא היתה מין.

סקס מאסטרס.

אָסוּר על סקס, "מחקר", לא מילה 1 שמגיע נפש, אבל בעלי מלאכה סקס הצליחו לעשות את זה כך שהעבודה החדשנית של רופאים ויליאם מאסדון וירג'יניה ג'ונסון שמרו איזושהי פיקאלה בטמון בה. גם אם המעבדה galant ו תרשימים לא יכול לא לעורר אותך, נכונות לחקור, בהחלט, עבור עצמו סקס.

דם אמיתי.

לפני שחרורו של "המשחקים של הכס" היה "דם אמיתי". הסדרה המתארת ​​את ימי השבוע של ערפדים סקסי בלואיזיאנה הפכה ידועה עבור סצינות סקסי חם שלה רפה.

הבכורה של "דם אמיתי" הושלמה בעוד אלפיים שמונה שנה. לסדרה יש שבעה עונות, אז אם אתה במצב רוח "הרצוי, זה הגיוני להתקיים זמן כדי לראות את הסרט עם סצינות אינספור של" דם "סקס.

עִלִית.

"עלית", דרמה בבית הספר, שתוותו מתגלה בספרד. למרות העובדה כי הגיבורים של סדרת הטלוויזיה מתפללים בספרדית, כולם ללא מאמץ יכול להבין סצינות סקסיות חם ולפה.

המופע, הבכורה של אשר הושלמה על Netflix בעוד אלפיים שמונה עשרה שנה, נראה על קבוצת התלמידים המעורבים במקרה הרצח. לאורך הדרך, כמה סטודנטים אוהבים זה לזה ומוצאים את השיטה לקיים יחסי מין בשיעורים ולחקור את הרצח.

זָר.

בספרי דיאנה גבאלדון, שעליו מבוססת סדרה זו, הדמות הראשית - ג'יימי פרייזר (סם הוואן) הוא כמעט ההתגלמות של הנשים של הפנטזיות. שלו נבחר, claire (cadrison balf), טעים יותר ויפה.

התלהבות רבה לנבואה הנשית, שהיתה מרוצה מהסדרה, עושה סצינות אהבה אפילו יותר מוחשי, ורגשות הם באמת מרגש. מחפש את הסדרה הטובה ביותר - להירגע ולנסות ליהנות כל פרק.

סקנדל.

ב סדרת טלוויזיה זו היא כל כך לא פחות, לשנות את זה שאתה לא מרצון קוראים: "באמת הראו את זה בטלוויזיה?»מתאים כל כך שקרים בלהט אוליביה, מה מוכן לשים את הכרטיס כמעט כל! בכל פעם ששמע קצת הערות 1 של נושאים האהבה שלהם, אתה בהחלט יודע מה פרק אומביד ממתין לך התשוקה העמוקה ביותר צפיות ואנחות.

כתום - פגע עונה.

פעולה סדרת טלוויזיה מתפתחת במושבה נקבה שבה הגיבורה העיקרית של פייפר היא צ'פמן (טיילור שילינג). שבעה עונות המכילות סצינות סקס רווי, מקומות הם מאוד רפה, שיחקתי את המשחק פשוט ללא רבב.

מולדוקוסי.

סִדרָה מתאר בהיר את ימי השבוע של הנוער האנגלי. כאן אתה יכול לראות הכל - הכל צדדים, משימות עם סמים ואלכוהול, שכיחות של גיל המעבר, מניעת מוסר מקובלת. ובוודאי הרבה סקס.

Tudora.

בהנריץ 'השמיני לא היה שום דבר, אשר היה מרגש על פי המהות שלהם (טוב, אלא לא לספור את הכוח). אבל מה שהוא עשה עם אנה בולין, עד עכשיו נשאר בצל. וסרטים עליו לא לאבד את הפופולריות שלהם! ייתכן שהסוד טמון תככים. וכמובן, בתווים הראשיים - מרגרי טיירל (נטלי דורמר) בתפקיד אן וג'ונתן אורז מאיירס בתפקיד הנרי.

זה בלתי אפשרי לומר בדיוק בדיוק אם סדרת הטלוויזיה היא הטובה ביותר, אבל זה מדויק בוודאות לעניין את הצופה עם כמה פרקים. בנוסף, יש לך הזדמנות לראות את הצעירים הנרי caville!

דומאן.

עוד לפני שהחל ג'נג קוהאן ללמוד את החיים בקוטוזקה, היא עשתה מופע על מה שעלול להוביל ל: ובמיוחד, סחר בסמים.

הסדרה מספרת לכל אחד מאיתנו יש שלדים משלהם בארון. אפילו באמא המופתית, המרימה את הילדים ללא עזרה של אחרים.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות קשה נפשית. ישראל עשירה לא חילוף לציבור להראות נשות וילדים. קל יותר להזמין eSquiten, אחד יהיה להדגיש את המעמד ויאסוף חברה יפה.

ובכן, ואיך כבר חשבת, בלי רצועת אהבה עם פרנק סצנות זה לא עולה.

אתה התגלמות של סגן.

כְּבָר בסדרה הראשונה של סדרת טלוויזיה זו במשך כמה דקות מראה חשוף גוּף. שני צעירים, חטא ומעוכלים לחלוטין, הזדמנות להכיר בחתונה, לקבל החלטה להיות זוג. מה יבוא מזה, ותרגשות התמכרויות נמוכות יגיד את הסדרה.

יומנים Vurdalak.

על ה סדרת מין 1 עשויה להיראות רוחות ומכוונות לבני נוער. אבל הסרט הוא pissed על ידי פרנק סצינות, ובמסגרת זה עדיין גוף עירום למחצה של Vurdalaka סקסי דיימון ומין שלו נבחר לנה.

חחלי.

דרום - אמריקאי הסדרה מספרת ברגע אחד פרצתי תשוקה בין רופא נשוי הגברת, שרק שרדה את הטרגדיה המדהימה. קלוריה סצנות של שינוי מוסיפים תמונה של דרמה, מרגש את הדמיון של הקהל.

בנות.

הסדרה המתארת ​​את חייו של נערות בנות 20, המובילות על ידי ריאליזם קיצוני, כמעט בכלל בשל העובדה כי מנהל התמונה מילא תפקיד מרכזי בו. מפלגות בוהמיות, אתגרים רגילים עם בחורים, מצבים קשים בפועל, וכמובן, סצנות מיטה בכל 6 עונות של סדרת הטלוויזיה.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי.

סדרת טלוויזיה על סקס ליהנות פופולריות מתמדת בעיצומם של אנשים שונים. הנה כמה עובדות מרתקות על האינטימה, אשר בטח לא ידעת. את התדירות הטובה ביותר של מין - פעמיים בשבוע. אלה העוסקים בבידור קרני לעתים קרובות יותר מרגישים הכי פחות מאושרים. במהלך החיים, האדם האמצעי חווה אורגזמה של כשבעת אלפים מאות פעמים, בעוד הגברת - רק 4800. Challenk שרק לפני 100 שנה התברר החברה שהגברת יכולה לקבל הנאה ממין. ואת סדרת הטלוויזיה על סקס להאיר את הקשיים השונים שלה - נסו להסתכל לפחות אחד, אתה בטח להדק.

Просмотров: 154 | Добавил: zoeaifawver | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Понедельник, 28.11.2022