13:52
תכונות של גבר - מזל גדי במיטה

לא רומנטי מדי, looped בעבודה וכמה גברים שמרנים שמרנים ליצור רושם של לא את האוהבים הטובים ביותר. עם זאת, אין צורך לזלזל, כי החיים המיניים ביחסים הוא לא פחות חשוב מאשר חיבור רוחני. תגיד לי את הדבר העיקרי שאתה צריך לדעת אם הנבחר שלך הוא מזל גדי.

התוכן של המאמר

מהו האיש הגורמי במיטה

מהו האיש הגורמי במיטה

סבלני

מזל גדי הוא סבלני מספיק, כדי לא למהר את האירועים. הוא לא מאלה שגרר אותך למיטה בפין הראשון, במקום זאת הוא רוצה לדעת אותך הראשון.

כנ"ל לגבי התנהגותו במיטה. הוא לא ימהר בשום מקום, במקום שהוא ישלם כל כך הרבה זמן לפי הצורך לשים אותך הנאה בלתי נשכחת. אורגזמה, אם כי זה תוספת נעימה, אבל בשום מקרה היא המטרה היחידה שלו. הוא יביא אותך אושר לאט ובשיטתיות. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/

דוֹמִינָנטִי

מזל גדי אוהבים לשמור הכל תחת שליטה, במקרה של גברים גדי, הוא חל על חיים אינטימיים. אין זה מפתיע שאנשים כאלה מעדיפים בעיקר לנשים כפוף.

זכר-גדי רוצה להביא שותף לטירוף, כך, סביר להניח, הוא יגרום לך לבכות מן הנאה לפחות כדי לגלות כמה יכול לעמוד בגוף שלך. תכליתית מאוד בחיים, הן נושאות את המפעלים האלה ומישור אופקי.

נִמרָץ

קשה לומר היכן החבר'ה האלה יש כל כך הרבה אנרגיה מינית, אבל הקטע והסיבולת שלהם יכול רק לקנא. אם אתם מחפשים אדם נלהב, בכל עת מוכן לזנק עליך, ואז פניתי לכתובת. לפחות, אתה בהחלט יכול לסמוך על העובדה כי מזל גדי תשים במיטה מלאה, כי אדם כזה חי על העיקרון "או לעשות את זה טוב, או לא לעשות בכלל".

יוזמה

פעיל ומייער בענייני היומיום, גדי גברים גם לפעול במין. הם לא אוהבים כשהם מציינים מה ואיך לעשות. אולי בגלל זה הם לוקחים את היוזמה לעצמם, להביא משהו חדש למין בכל פעם.

גברים גדי הם בהחלט לא מאלה יחזרו על אותו יום אחרי יום.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות, הקונים הם צעירים משגשגים אשר מתכוונים במיוחד כדי לנצח את המראה בפגישה, לטפל ישירות בהישג יד עם גברת יפה. זה להרוויח זה די די, על מנת לגמרי מעיל לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

הרבה יותר מוכן הם ימצאו דרך להצית את התשוקה בינך חזק יותר. בנוסף, הוא אוהב לדעת כי מעשיו גרמו לך לעוף מן הנאה.

זָהִיר

גדי האיש אינו מאלה שישנים עם כולם ברציפות. בשאלות של סקס, היא פועלת בקפידה מאוד, כי בשבילו זה אחד הצעדים לקראת מערכת יחסים רצינית. לכן, בפעם הראשונה שלך, הוא קרוב לוודאי לטפל בעובדה שאתה היית טוב.

מתנהג בפירוט ושיטתי בכל, זכר מזל גדי ומין יעדיפו לוודא שהוא מבין מה שאתה רוצה לפני המעבר לפעולות מכריעות.

מעדיף פנטזיות המציאות

למרות האנרגיה המינית החזקה שלו, אתה לא צריך לסמוך על ביצוע כמה פנטזיות פראיות מאוד במיטה. מזל גדי - ריאליסט, ובמין הוא שומרת על אותו עיקרון. עם כל אהבתו למין, יותר מדי שפע של קינצ'נס ופטיש יכול להפחיד אותו. אז להפגין את היוזמה ובחירה מה להציע לו, להיזהר.

הוא מעדיף קלאסי

במין, זכר זכר מעדיף מסורתי. זה חל גם על הציפיות שלו לגבי נשים. הוא אוהב בנות מאופקות שמעריכים את עצמם גבוה מספיק כדי לא להיות נגיש לכל שנייה. בריחת שתן מוגזמת, התנהגות גס וולגרית במיטה של ​​אדם כזה יכול להפחיד במהירות ולתבוע את האבק שלו. כשמדובר בכיתות לאהוב, מזל גדי הוא עדיין מסורתי.

הם אוהבים לשבח

הדרך הטובה ביותר להגדיל את האמון של איש גדי במיטה היא לספר לו איזה סוג של מגניב. סקסי לוחש באוזן בתהליך בהחלט להגדיל את מידת ההתרגשות, כי גדי הגברי הארור אוהב שבחים. עם זאת, ביקורת עשויה בקלות להרוג את מצב הרוח. לא לציין אותו על הטעויות שלו או לצחוק על כשלים, אחרת אתה מסתכן להישאר לא רק בלי סקס, אבל בלי שותף בכלל.

הם נמשכים על ידי תמימות

התנהגות חפים מפשע הוא מאוד גברים זמירה. בין אישה עם הרבה חוויה מינית ובתולה הוא מעדיף לבחור את השני, ואם זה הנערה צעירה בגילו, אז הבחירה ברורה. זאת בשל אופי דומיננטי של גברים-גדי, כי נשלטת על חפים מפשע ולא יותר קל.

הם אוהבים את הטבעיות

להרשים גברים גדי אינם זקוקים לתחכום מיוחד. הם אוהבים טבעיות, ולכן הדרך הטובה ביותר לכבוש אדם כזה במיטה היא להראות את עצמך נכון, ואז הוא יראה לך את הטוב ביותר, מה מסוגל למין.

בטוח

מבחינתו של הגורלדורן בטוח בחיים כל כך בטוחים במיטה. תאמין לי, הוא תמיד ידוע על מה מנוף למשוך כדי לגדל אותך לראש אושר. הוא מאותם גברים שמרגישים אותו בנוח ובחושך, ועם האור. במיטה עם גבר-גדי, קשה מאוד לחוות לפחות כמה ספקות.

הוא חושב הרבה

סביר להניח, הגוררים הזכרים חשבו את המין שלך לדברים הקטנים עוד לפני, לפחות הגיע לחדר השינה. הוא רוצה להיות בטוח שהכל יעבור בקטגוריה הגבוהה ביותר, ולכן זה יחשוב על הכל שוב ושוב עד שהוא מוצא את האפשרות המושלמת.

הוא נשאל טמפ

ביחסים, זכר מזגן מעדיף לשאול את הקצב לבדו, לא ממהר להתפתחות של אירועים יותר מדי. במין, הוא מתנהג באותו אופן: זה יהיה בנחת, בשלווה, בהחלט חשב על הפרטים הקטנים ביותר.

שובבה

במבט ראשון, זה אולי נראה כי ההגדרה של "שובבה" הוא פחות מתאים לגדי גדי. אבל הרושם הזה מטעה. זה גבר-גדי, זה קרוב לוודאי שיכול לצחוק אותך במיטה או להקניט אותך, מתן הנאה.

הוא נותן ולוקח

במהלך מין, זכר מזל גדי נותנים יותר, אבל זה לא אומר שהוא לא רוצה לקבל שום דבר בתמורה. להיפך, הוא אוהב נשים שיכולות להבין מה הוא אוהב לגלם אותו לחיים. ולמרות טבעו הדומיננטי, הוא אוהב לתת שליטה מעת לעת. עם זאת, לא לעתים קרובות מדי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים.

רוסית Non-Flashlight ו חוסר השלמות של מידע הניח ניחוש לא מדויק כי ליווי הוא עכשיו משהו, ברירת מחדל, יש צורך לשתוק על עובדה זו. רק כמה אנשים יש את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

מזל גדי - אחד הסימנים השנויים והעקשנים ביותר של גלגל המזלות. אם האישה תפסה בחור מזל גדי, היא צריכה להיות סבלנית וללמוד את אמנות החלקה "פינות חדות" ביחסים. ובמיטה בחורים כאלה אינם שונים מאוד מחיי היומיום. כוח, אסרטיביות, תשוקה, תאווה - החלום של כל ילדה שנייה. להיות במיטה עם מזל גדי - מזל אמיתי! ואם אישה היא אשה חכמה ומנוסה, היא תוכל לחשוף את אהובו של אדם מצד אחר לגמרי. אל תיהנו - שינוי תפקידים ואינם מנסים לעקוב אחר בלתי מעורערת סטריאוטיפים. במין, תמיד יש מקום של אלתור!

Просмотров: 2388 | Добавил: zoeaifawver | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Понедельник, 28.11.2022